14 ročný bungalov v meste Sárospatak

175 000 €
Predaj

3477

ID Nehnuteľnosti

116,7 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj o 14 ročný bungalov v turisticky vyhľadávanom meste Sárospatak, ktorý je vzdialený 45 km od hraničného prechodu Skároš. Sárospatak je pre Slovákov známym a obľúbeným miestom predovšetkým pre termálne kúpalisko Végardó, no na svoje si tu prídu aj milovníci histórie a kultúry, toto významné historické mesto označované aj ako Atény na brehu Bodrogu alebo maďarský Cambridge má čo ponúknuť. Blízkosť tokajskej oblasti a vinných pivničiek dodáva tomuto mestečku punc jedinečnosti.

Ponúkaná nehnuteľnosť je situovaná v tichej uličke, jedná sa o bungalov postavený v roku 2010, s kompletnou projektovou  dokumentáciou, ktorá bude novým majiteľom k dispozícii. V rodinnom dome o úžitkovej ploche 116,7m2 sa nachádza 5 izieb, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s toaletou a ďalšie samostatné WC. Súčasťou domu je aj garáž, z ktorej sa vchádza do domu a vonkajšia zastrešená terasa. K domu prináleží rovinatý, krásny štvorcový pozemok o rozlohe 1 400m2.

Bungalov bol postavený z tehál značky Porotherm o hrúbke 30cm, izolácia je 8cm. Strecha domu je plechová. Okná a vstupné dvere plastové, interiérové dvere drevené s obložkovými zárubňami. Vykurovanie nehnuteľnosti je kombinované, a síce dom sa vykuruje prostredníctvom klimatizácie, ktorá je v obývacej izbe a ďalších dvoch izbách (výkon klímy: 1×3,5kW, 2×2,5kW) alebo prostredníctvom kotla na tuhé palivo – drevo, pričom rozvod tepla zabezpečujú radiátory osadené v ďalších dvoch miestnostiach. V obývacej izbe a kúpeľni je aj podlahové kúrenie. V Maďarsku je možné pripojiť klímu na špeciálny odber tarify, čím sa dokážu znížiť platby za energie, v tomto dome sa platí réžia 40,-€/mesiac/elektrina. V prípade kombinovaného vykurovania je spotreba dreva 1,5m3/sezóna, v prípade, ak sa klíma nevyužíva je spotreba dreva 3m3/sezóna.

Pri vstupe do domu sa vchádza do malej predizby, odkiaľ je vstup do samotnej izby, ktorá je toho času predelená priečkou na dve menšie izby, v prípade záujmu je možné priečku vybúrať a celý priestor nanovo vytvoriť ako jednu veľkú izbu. Chodbičkou sa vchádza do obývacej izby, z ktorej je vchod do ďalších dvoch izieb. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, vedľa kuchyne je situovaná špajza. Z obývacej izby sa vychádza na zastrešenú terasu, ktorá je krásne prepojená so záhradou. Záhrade dominuje práve sa rozvíjajúca veľká vŕba. Garáž, ktorá je súčasťou domu, je prepojená s domom, a tak je možné pohodlne, vystúpením z auta, prejsť do obytnej plochy domu.  

K domu prináleží slnečný pozemok o rozlohe 1 400 m2, o ktorý sa s láskou starajú. Na pozemku je vyhĺbená pivnica o veľkosti 6m2. Susedia sú bezproblémoví, ide o rodiny s deťmi.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Sárospatak
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Sárospatak
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3477
  • Cena 175 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 5
  • Veľkosť 116,7 m2
  • Rozloha pozemku 1400 m2
https://www.youtube.com/shorts/rFqHg_36M20

Porovnať