2 izb. byt v meste Sátoraljaújhely

65 500 €
Predaj

2181

ID Nehnuteľnosti

59 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt o rozlohe 59 m2 so samostatnou garážou situovaný v lukratívnej časti mesta Sátoraljaújhely, ktoré je vzdialená 30 km od hraničného prechodu Skároš. Mesto Sátoraljaújhely (prihraničné mesto Slovenské Nové Mesto) sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou (nachádzajú sa tu aj všetky dôležité administratívne inštitúcie), ale aj turistickými atrakciami, ako zážitkový park Zemplén s najdlhšou lanovkou a bobovou dráhou v Maďarsku. Zároveň je vstupnou bránou pre Slovákmi vyhľadávané a obľúbené kúpeľné mestá Sárospatak či Kisvárda, alebo neďaleký Tokaj s jedinečnými vinnými pivničkami.

Veľmi pekný, slnečný byt s loggiou je situovaný na J/Z stranu, nachádza sa na 4/4 poschodí, bez výťahu. V byte sú 2 izby, kuchyňa s jedálenskou časťou, špajza, kúpeľňa a samostatné WC. K bytu prináleží pivnica. Veľkým benefitom predávanej nehnuteľnosti je samostatne stojaca garáž v blízkosti bytového domu, ktorá sa predáva spolu s bytom. Bytový dom je v atraktívnej, tichej lokalite, s dostatkom parkovacích miest, detským ihriskom a s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa:
– novú elektroinštaláciu v celom byte
– plastové okná
– plávajúcu podlahu
– podlahové vykurovanie na chodbe a v kuchyni
– nové medené rozvody na vykurovanie
– kuchynskú linku so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi (umývačka riadu, sporák, indukčná varná doska, práčka)
– vstavané skrine
– klimatizácia
– bezpečnostné vstupné dvere.

Výška mesačných zálohových platieb je do 100,- EUR.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Sátoraljaújhely
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Sátoraljaújhely
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2181
  • Cena 65 500 €
  • Typ nehnuteľnosti Byty
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2
  • Veľkosť 59 m2

Porovnať