2 izbový byt Kp. Jaroša – REZERVOVANÝ

121 000 €
Predaj

3782

ID Nehnuteľnosti

56 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj 2 – izbový byt v osobnom vlastníctve s loggiou v mestskej časti Košice – Furča, nachádzajúci sa na ulici Kpt. Jaroša. Predávaná nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, pripravená na rekonštrukciu podľa predstáv nových majiteľov. Byt sa nachádza sa na 5 poschodí /8p., vďaka severo – západnej  orientácii je byt slnečný, presvetlený, aj v zimných mesiacoch je v interiéri príjemne teplo. Okolie sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, dostupnosťou obchodov, škôlky a školy, detského ihriska, neďaleko sa nachádzajú zastávky MHD, pošta, polícia či poliklinika. Mestská časť Furča disponuje množstvom zelene, stromov a oddychových zón, ale aj výhľadmi na celé Košice.

V byte o rozlohe 56 m2 sa nachádzajú 2 izby, chodba, veľká štvorcová kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa a samostatná toaleta. Zaujímavo je riešená dispozícia bytu (viď pôdorys), oproti vstupu do bytu sa nachádza kúpeľňa a WC, napravo, na západ, sú situované dve prechodné izby, pričom ale každá z nich má vlastný vchod, a tak je možné prechod medzi izbami zamurovať a izby nespriechodniť. Z jednej z izieb je výstup na loggiu o rozlohe 4 m2. Z druhej izby sa vchádza do priestrannej kuchyne, orientovanej na sever. Vďaka svojej rozlohe umožňuje kuchyňa osadenie aj väčšej kuchynskej linky do tvaru L. Do bytu boli zakúpené nové vstupné bezpečnostné dvere, na chodbe a v kuchyni je dlažba. K bytu prináleží pivnica o rozlohe 2 m2. Novým majiteľom bude k dispozícii aj spoločná kočikáreň s osadenými bezpečnostnými dverami, kde je možné ukladať bicykle či kočiare. Mesačné náklady sú vo výške 150,- EUR.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, v bytoch boli vymenené stupačky, Bytový dom je zateplený, so zrekonštruovanou strechou. Interiér bytového domu bol nanovo omietnutý a vymaľovaný, s novou dlažbou, vstupnými dverami na elektromagnet a komplexne zrekonštruovaným výťahom. Vzhľadom na rozsah prevedenej rekonštrukcie nie je v bytovom dome plánovaná žiadna ďalšia rekonštrukcia, a teda nie je plánové ani mesačné navýšenie platieb do fondu opráv.

Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu ako aj vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie nám zabezpečuje advokátska kancelária, ktorá realizuje zároveň aj autorizáciu zmlúv. Radi Vám poskytneme aj odborné poradenstvo v oblasti financovania danej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, a tiež v oblasti interiérového dizajnu bytu.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kpt. Jaroša
  • Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
  • Mesto: Košice
  • Okres: Košice
  • Postal code / ZIP: 04022
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3782
  • Cena 121 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Byty
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2
  • Veľkosť 56 m2

Porovnať