Zrekonštruovaný dom v obci Füzérradvány

69 900 €
Predaj

3474

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Füzérradvány, ktorá je vzdialená iba 19 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Füzérradvány sa pýši unikátnou historickou pamiatkou, ktorá bola kompletne zrenovovaná, jedná sa o Karoly kaštieľ postavený v novorenesančno – romantickom štýle s florenskými reliéfmi, rozprávkovým kaštieľom a prekrásnymi záhradami, v ktorej sa nachádzajú 300 ročné duby, starý majestátny platan, jazierka, či borovicové háje. Rodinný dom je situovaný tak, že je z neho výhľad na veže kaštieľa. V rodinnom dome o rozlohe 85m2 sa nachádza predizba, 3 izby, veľká kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa s toaletou. Dom je čiastočne podpivničený, súčasťou domu je garáž, ktorá je s pivnicou prepojená. K domu prislúcha nádherný štvorcový  slnečný pozemok o rozlohe 800 m2.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa:
– nové elektrické a vodovodné rozvody,
nové stierky a maľba,
plastové okná a vonkajšie plastové dvere,
nové interiérové dvere s obložkovými zárubňami,
kompletne zrekonštruovaná strecha,
nová kúpeľňa, boiler na ohrev vody,
nový keramický obklad a dlažba v kúpeľni,
2x klíma o výkone 2,5 kW,
nová veľká kachľová pec,
vonkajšia terasa.

Jedná sa o dvojdom, pričom predávaná nehnuteľnosť je rodinný dom postavený z kameňa, strecha domu je kompletne zrekonštruovaná, škridlová, potiahnutá tak, aby zastrešovala aj terasu pred domom. V izbách je položená plávajúca podlaha, na chodbe a v kúpeľni keramická dlažba. Oknánové, plastové, rovnako tak aj vstupné dvere, interiérové dvere sú drevené s obložkovými zárubňami, taktiež novo zakúpené. Vykurovanie nehnuteľnosti zabezpečuje klíma s výkonom 2,5 kW umiestnená v kuchyni, a to tak, aby vykurovala aj obývaciu izbu. V ďalšejizieb je rovnako tak klíma, v tretej izbe je nonovo osadená krásna kachľová pec.

Pri vstupe do domu je malá predsieň, vpravo je situovaná novovybudovaná kúpeľňa s toaletou. Z predsiene sa vstupuje do presvetlenej obývacej izby, ktorá je z jednej časti prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou. Následne sa prechádza do ďalších dvoch samostatných izieb.

Dom je čiastočne podpivničený, do pivničných priestorov bol dotiahnutý vodovodný a elektrický rozvod, v pivnici je umiestená toaleta a príprava na umývadlo.  Súčasťou domu je garáž, do ktorej je vchod priamo z ulice. Rodinný dom je napojený na všetky IS, priamo v dome je zavedená elektrina, voda, kanalizácia, plynová prípojka je na hranici pozemku s možnosťou pripojenia. Dom má aj predprípravu na umiestnenie solárnych panelov.

K domu prináleží udržiavaný slnečný štvorcový pozemok o rozlohe 800m2, na ktorom je 30m studňa s pitnou vodou. K pozemku vedie aj ďalšia spevnená cesta zo strany od poľa, do ktorého záhrada ústi.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Füzérradvány
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Füzérradvány
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3474
  • Cena 69 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 85 m2
  • Rozloha pozemku 800 m2

Porovnať