Maďarsko – rodinný dom v obci Kishuta

74 900 €
Predaj

3756

ID Nehnuteľnosti

100 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Kishuta, ktorá je vzdialená 20 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Kishuta sa nachádza v chránenom území „Zemplén“,  je situovaná v nádhernej prírode, ideálne prostredie pre ľudí, ktorí milujú relax, potulky po lese, turistiku, cyklistiku. Prednosťou tejto obce je početná etablovaná komunita Slovákov. V zrekonštruovanom rodinnom dome o rozlohe 100 m2 sa nachádzajú 4 izby, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a samostatne stojaca garáž.

Pri výstavbe domu bol použitý stavebný materiál kameň, strecha domu je škridlová. Rodinný dom má dva vchody, v prednej časti domu sú situované dve veľké neprechodné izby, chodba a kúpeľňa s toaletou. V zadnej časti domu je priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou a ďalšie dve prechodné izby, ktoré sú prepojené s prednou časťou domu.

V rodinnom dome sú osadené plastové okná a plastové vstupné dvere, v interiéri sú drevené interiérové dvere s obložkovými zárubňami. V izbách je položená  plávajúca podlaha, v kúpeľni, kuchyni a na chodbách je keramická dlažba. Vykurovanie nehnuteľnostiohrev vody zabezpečuje kotol na tuhé palivo (drevo), rozvod tepla zabezpečujú radiátory. Rodinný dom je napojený na všetky IS, a síce elektrinu, vodu, kanalizáciu, na hranici pozemku je plynová prípojka s možnosťou pripojenia.

K rodinnému domu prislúcha krásny rovinatý slnečný pozemok o rozlohe 1 600 m2, na ktorom je umiestená samostatne stojaca garáž. Za domom sa nachádza prístavba, ktorá slúži ako technická miestnosť. Benefitom tejto nehnuteľnosti je vyhĺbená funkčná pivnica do svahu.  

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

 

Adresa

Adresa: Kishuta
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3756
  • Cena 74 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 4
  • Veľkosť 100 m2
  • Rozloha pozemku 1600 m2
https://www.youtube.com/shorts/_G0mWFyuREU

Porovnať