Maďarsko – rodinný dom v obci Pálháza

72 500 €
Predaj

2961

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Pálháza, ktorá sa nachádza iba 15km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Pálháza je vyhľadávanou obcou z hľadiska jej situovania (hlavný ťah na Sárospak), a tiež vďaka výbornej občianskej vybavenosti, v obci sa nachádza nákupné stredisko, pošta, reštaurácie, ale aj autoumyváreň a benzínová pumpa. V rodinnom dome o rozlohe 85 m2 sa nachádzajú 3 izby, predsieň, chodba, kuchyňa so špajzou a kúpeľňa s toaletou. Súčasťou domu je letná kuchyňa, jedáleň, garáž a dreváreň.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, strecha domu je eternitová. Okná a vstupné dvere sú pôvodné, drevené. V izbáchveľmi pekné, zbrúsené a nalakované drevené parkety. Vykurovanie nehnuteľnosti je na plyn, rozvod tepla zabezpečujú plynové gamatky. V dome je vybudovaný funkčný komínový systém, a to v dvoch izbách, v kúpeľni a kuchyni, čo umožňuje novým majiteľom dobudovať kozub alebo osadiť piecky a vytvoriť si ďalší zdroj vykurovania. Rodinný dom je napojený na všetky IS a síce elektrinu, plyn, vodu a kanalizáciu.

Pri vstupe do domu je predsieň, z ktorej sa vchádza do chodby. Oproti vstupu do domu je kúpeľňa, v ktorej je osadená vaňa a toaleta, ohrev vody zabezpečuje boiler. Naľavo sú situované dve samostatné izby. Napravo je ďalšia izba a priestranná kuchyňa, ktorej súčasťou je jedálenská časť a špajza. Z kuchyne je možné vyjsť do zadnej časti domu, v ktorej je situovaná letná kuchyňa a ďalšia uzavretá miestnosť, ktorú je možné využiť na príjemné posedenie v kruhu priateľov a rodiny.

Rovinatý slnečný pozemok o rozlohe 1 630m2 je rozdelený na dve časti, v prednej časti je garáž a hospodárske budovy, zadná časť pozemku netradičného, na maďarské pomery, štvorcového tvaru, bola dlhodobo využívaná na pestovanie, a tak majú noví majitelia, v prípade záujmu, pripravené podmienky na záhradníčenie.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, tlmočenie, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Pálháza
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2961
  • Cena 72 500 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 3
  • Veľkosť 85 m2
  • Rozloha pozemku 1630 m2
  • Garáže 1

Porovnať