Rodiiný dom s vlastnou vinicou v obci Mikóháza

57 100 €
Predaj

2895

ID Nehnuteľnosti

75 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe kombinuje obľúbený gazdovský typ domu, pozemok, na ktorom sa pestuje vinná réva a originál vinnú pivnicu. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v obci Mikóháza, vzdialená 22 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš), v okrajovej časti obce, v príjemnom prostredí, s krásnym výhľadom.

Udržiavaný rodinný dom o rozlohe 75m2  je rozdelený na dve časti. Predná časť domu má dva vstupy. Prvým vstupom sa vchádza do predizby, po pravej strane sa nachádza spálňa, na ľavej strane je obývacia izba, z ktorej je možné prejsť do kuchyne. Oproti dverám je ďalšia malá miestnosť, ktorú je možné využiť ľubovoľne, či už z nej urobiť technickú miestnosť alebo kúpeľňu. Druhým vchodom sa vchádza do kuchyne, ktorá susedí s malou technickou časťou a kúpeľňou s toaletou. V zadnej časti domu, so samostatným vchodom, sú ďalšie 3 miestnosti, v ktorých je vybudovaný už aj prívod vody. Túto časť je možné zrekonštruovať na samostatnú bytovú jednotku alebo ju prepojiť s prednou časťou domu. V celom dome sú znížené stropy, pod ktorými sa nachádzajú drevené hredy, ktoré je možné opätovne odhaliť a vytvoriť si takto pravú vidiecku atmosféru.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, sedlová strecha domu je škridlová zn. Bohn cserép, ktorá je vďaka svojej trvácnosti považovaná za jednu z najkvalitnejších škridiel v Maďarsku. Okná a dvere sú drevené, pôvodné, v zachovalom stave. Podlaha v dome je veľmi dobre udržiavaná, v izbách sa nachádza drevená palubovka. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, v oboch izbách sú osadené kachľové pece, v kuchyni je piecka na varenie a pečenie.

Dom je napojený na elektrinu, v dome sú natiahnuté vodovodné rozvody (dom už bol napojený na studňu) a kanalizácia v podobe žumpy (asi 20m od domu je obecná kanalizácia s možnosťou napojenia).

K domu prináleží rozsiahly svahovitý pozemok o rozlohe 6 600 m2, ktorý sa delí na úžitkovú časť a na vlastnú vinicu o výdatnosti až 6 tisíc litrov ročne. Vinica ústí do lesa, vedľa vinice sú vysadené agátové stromy zamýšľané ako vlastné palivové drevo. Benefitom tejto ponuky sú aj dve kamenné, originál vinné pivnice na uskladnenie vína, alebo zeleniny a ovocia.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Viac fotografií k tejto nehnuteľnosti a celú našu ponuku nájdete na stránke www.zijemevmadarsku.sk

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Mikóháza
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Mikóháza
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2895
  • Cena 57 100 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2,5
  • Veľkosť 75 m2
  • Rozloha pozemku 6600 m2

Porovnať