Rodinný dom v meste Sátoraljaújhely

136 000 €
Predaj

2116

ID Nehnuteľnosti

160 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj zrekonštruovaný poschodový rodinný dom o rozlohe 160m2 situovaný v lukratívnej tichej štvrti v meste Sátoraljaújhely, ktoré je vzdialená 30 km od hraničného prechodu Skároš. Mesto Sátoraljaújhely (prihraničné mesto Slovenské Nové Mesto) sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou (nachádzajú sa tu aj všetky dôležité administratívne inštitúcie), ale aj turistickými atrakciami, ako zážitkový park Zemplén s najdlhšou lanovkou a bobovou dráhou v Maďarsku. Zároveň je vstupnou bránou pre Slovákmi vyhľadávané a obľúbené kúpeľné mestá Sárospatak či Kisvárda, alebo neďaleký Tokaj s jedinečnými vinnými pivničkami.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň a silikát, sedlová škridlová strecha je nová, s novým latovaním, strešnou krytinou a s novým odkvapovým systémom. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v dome boli vymenené okná a vstupné dvere za nové, drevené. V roku 2021 bola zadná časť domu zateplená, novo omietnutá. V celom rodinnom dome je podlahové vykurovanie. Rodinný dom je napojený na všetky IS, a síce vodu, plyn, elektrinu a kanalizáciu.

Pri vstupe do nehnuteľnosti je vstupná hala, z ktorej je východ do záhrady situovanej za domom, vstup do garáže a výstup na prvé podlažie. Na 1. podlaží sa nachádza prekrásna presvetlená veľká obývacia izba, jedna menšia izba, kuchyňa s jedálenskou častou a špajza, kúpeľňa s toaletou. Z obývacej izby je priamy výstup na terasu, ktorá poskytuje ideálny priestor na oddych alebo spoločné posedenie s priateľmi.  Na 2. podlaží sú dve podkrovné izby, kúpeľňa s toaletou a medziposchodie, z ktorého je vstup na strechu.

Súčasťou rodinného domu je garáž o rozlohe 40m2, v ktorej sú umiestnené 2 plynové kotle a jeden nový (5/2022) elektrický boiler na ohrev vody. K domu prináleží pozemok o rozlohe 400m2.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: SÁTORALJAÚJHELY
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Sátoraljaújhely
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2116
  • Cena 136 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 4
  • Veľkosť 160 m2
  • Rozloha pozemku 400 m2

Porovnať