Rodinný dom v obci Filkeháza

26 200 €
Predaj

2789

ID Nehnuteľnosti

70 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, ponúkame na predaj rodinný dom obľúbeného gazdovského typu v obci FILKEHÁZA, ktorá je VZDIALENÁ iba 11 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš) a iba 8 km od obce Hollóháza. Rodinný dom o ROZLOHE 70 m2 je rozdelený na dve časti, v prednej časti sú situované obývacia izba a kuchyňa, v zadnej časti domu, so samostatným vchodom, je menšia miestnosť a kúpeľňa s toaletou. K rodinnému domu prislúcha mierne svahovitý slnečný pozemokkrásnym výhľadom na Slanské vrchy.

V prednej časti domu sa nachádza väčšia izba, využívaná ako obývacia izba a ďalšia miestnosť, ktorá bola využívaná ako kuchyňa. V obývacej izbe a v kuchyni je komínový systém, na ktorý sú napojené piecky. V zadnej časti domu sa nachádza menšia miestnosť a kúpeľňa. V minulosti prešla kúpeľňa rekonštrukciou, bol nanovo daný obklad, vaňa a sprchovací kút. Prednú a zadnú časť domu je možné prebúrať a obe časti prepojiť.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý kameň, sedlová strecha domu je škridlová. Okná  a dvere sú pôvodné, drevené.  Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinu, vodu a kanalizáciu, plynová prípojka je na hranici pozemku s možnosťou pripojenia. Nespornou výhodou je vlastná 25m hlboká studňa na pozemku s čerpadlom, ale aj záhradný vývod vody na polievanie.

Na slnečnom, mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1 700 m2 sa nachádza samostatne stojaca letná kuchyňa so vstavaným starým kozubom a prívodom vody, dreváreň  a malá pivnica. Benefitom je spevnená príjazdová cesta aj zo zadnej strany pozemku.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Filkeháza
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Filkeháza
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2789
  • Cena 26 200 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2
  • Veľkosť 70 m2

Porovnať