Rodinný dom v obci Füzér

48 900 €
Predaj

3510

ID Nehnuteľnosti

65 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Füzér, ktorá je vzdialená iba 12 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš) a iba 9 km od obce Hollóháza. Rodinný dom sa nachádza priamo pod hradom Füzér, z pozemku je krásny výhľad na celé hradné bralo s hradom a na okolité lesy. Predávaná nehnuteľnosť pozostáva z dvoch samostatne stojacich domov, v prvom, gazdovskom dome o rozlohe 65 m2 sa nachádzajú 2 izby a samostatná technická miestnosť. V zadnej časti je ďalšia väčšia miestnosť, ktorá bola zamýšľaná ako obytný priestor. Dom je čiastočne podpivničený. V druhom dome je kompletne zrekonštruovaná izba o rozlohe 12m2, ktorá sa využíva ako hosťovská izba a technická miestnosť. Rodinný dom má veľký potenciál, majitelia dbali o zachovanie osobitého vidieckeho štýlu, a to tak v exteriéri, ako aj v interiéri, kde ponechali priznaný jedinečný drevený strop.

Pri výstavbe obidvoch rodinných domov bol použitý stavebný materiál kameň, sedlová strecha domu je z eternitu. Okná a dvere sú drevené. Rekonštrukciou prešla vstupná miestnosť v gazdovskom dome, v izbe bola vymenená elektroinštalácia, položená nová plávajúca dlažba. Nová elektroinštalácia je aj v zadnej miestnosti. V celom dome boli zachované dobové drevené trámy pod stropom. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo (drevo), v jednej  miestnosti je kachľová pec, v druhej piecka. Rodinný dom je napojený na elektrinu, voda, plyn a kanalizácia je už na hranici pozemku, je však potrebné dobudovať prepojenie s domom.

Na slnečnom pozemku o rozlohe  1 460 m2 sa nachádza aj samostatne stojaca drevená garáž s drevárňou. Zo zadnej časti pozemku je nádherný výhľad, ideálne miesto na posedenie s priateľmi alebo grilovanie.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Füzér
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Füzér
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3510
  • Cena 48 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 3
  • Veľkosť 65 m2
  • Rozloha pozemku 1460 m2

Porovnať