Rodinný dom v obci Füzérkomlós

77 500 €
Predaj

3876

ID Nehnuteľnosti

100 m2

Veľkosť

Popis

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom vo vyhľadávanej obci Füzérkomlós, ktorá je vzdialená iba 7 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš) a iba 5 km od obce Hollóháza. V rodinnom dome o rozlohe 100 m2 sa nachádzajú 3 izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a garáž. Obec sa vyznačuje etablovanou slovenskou komunitou a dobrými, už aj slovenskými susedmi.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý kameň, valbová strecha domu je škridlová, s dubovými trámami a s zrekonštruovanými komínmi. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V dome je trojfázový istič 32A s plánovaným vyšším odberom elektriny. V celom dome sú nové plávajúce podlahy a dlažba, okná, vstupné a interiérové dvere sú drevené. V kúpeľni je rohový sprchovací kút, ohrev vody zabezpečuje boiler. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, rozvod tepla (medené rozvody) je formou radiátorov umiestnených v každej miestnosti. Veľkou výhodou je alternatívne vykurovanie domu v podobe veľkej kachľovej pece, výhodne situovanej v centrálnej časti domu tak, aby zabezpečila teplo v celom dome. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinu, vodu, plyn a kanalizáciu. Nespornou výhodou je vlastná studňa na pozemku.

Pri vstupe do domu sa nachádza dlhá vstupná chodba, vľavo sú situované dve  neprechodné izby. Vpravo sa nachádza jedna izba a veľká kuchyňa s priestorom na jedálenskú časť. Z kuchyne sa vchádza do kotolne, z ktorej je výstup na zadnú časť pozemku. Súčasťou domu je murovaná garáž. k domu prislúcha ďalšia murovaná stavba s 2 miestnosťami a zavedenou elektrinou, noví majitelia môžu dom využívať ako dielňu, alebo dom zrekonštruovať a vytvoriť ďalší obytný priestor.

Široký pozemok o rozlohe 2 000 m2 je rozdelený na rovinatú časť pri dome, ktorú je možné využívať na pestovanie a sadenie a svahovitú časť s ovocným sadom.  Na pozemku sa nachádza aj altán a dreváreň.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

CENA NEHNUTEĽNOSTI BOLA STANOVENÁ NA ZÁKLADE AKTUÁLNEHO KURZU, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Füzérkomlós
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Füzérkomlós
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3876
  • Cena 77 500 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 3
  • Veľkosť 100 m2
  • Rozloha pozemku 2000 m2

Porovnať