Rodinný dom v obci Nagyhuta

41 500 €
Predaj

3820

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj gazdovský dom v obci Nagyhuta, ktorá je vzdialená 21 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Nagyhuta sa nachádza v chránenom území „Zemplén“,  je situovaná v nádhernej prírode pod lesom, ideálne prostredie pre ľudí, ktorí preferujú súkromie, vyhľadávajú relax, prírodu alebo aktívny pohyb. V dome o rozlohe 90 m2 sa nachádzajú 4 miestnosti, špajza, kúpeľňa s toaletou,  technická miestnosť so samostatným vchodom a dreváreň.

Rodinný dom bol postavený z kameňa, škridlová strecha domu je v dobrom stave, s novými komínmi. V zadnej časti domu bola započatá rekonštrukcia, vymenili sa okná a dvere za plastové, došlo k sanácii vonkajšej omietky. Ostatná časť domu, rovnako tak aj interiér, je v pôvodnom stave, vyžaduje si  rekonštrukciu.

V prednej časti domu je predsieň a 2 veľké izby, ktoré majú vybudovaný komínový systém, a tak je možné v izbách osadiť krb. V zadnej časti je ďalšia izba so samostatným vstupom prepojená na miestnosť, z ktorej je vchod do kúpeľne s toaletou a do špajze. Aj v tejto miestnosti je komínový systém. V dome je ešte jedna miestnosť, ktorú je možné využiť ako technickú miestnosť na osadenie kotla, alebo uskladnenie dreva. V dome sú všetky IS, a síce elektrina, voda, kanalizácia a aj plyn.

K rodinnému domu prislúcha pozemok o rozlohe 640 m2, ktorý je pomyselne rozdelený na dve časti, rovinatú, v okolí domu a svahovitú, za domom, ktorá ústi do lesa. Benefitom je vlastná studňa na pozemku. Rodinný dom má veľký potenciál a veľmi zaujímavé dispozičné riešenie.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

 

Adresa

Adresa: Nagyhuta
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Nagyhuta
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3820
  • Cena 41 500 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 4
  • Veľkosť 85 m2
  • Rozloha pozemku 640 m2

Porovnať