Rodinný dom v obci Pálháza

28 900 €
Predaj

2735

ID Nehnuteľnosti

90 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Pálháza, ktorá sa nachádza iba 15km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Pálháza je vyhľadávanou obcou z hľadiska jej situovania (hlavný ťah na Sárospak), a tiež vďaka výbornej občianskej vybavenosti, v obci sa nachádza nákupné stredisko, pošta, reštaurácie, ale aj autoumyváreň a benzínová pumpa. V rodinnom dome o rozlohe 90 m2 sa nachádzajú v prednej časti 2 izby, predsieň a kúpeľňa s toaletou, v zadnej časti sú situované ďalšie tri miestnosti.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, strecha domu je škridlová, v roku 2010 zrekonštruovaná, došlo k výmene poškodených trámov a osadení nových trámov a úplnej výmene latovania. Okná a vstupné dverepôvodné, drevené. Podlaha v dome je kombináciou drevenej palubovky, dlažby a betónu. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, v každej miestnosti je osadený krb. Rodinný dom je napojený na elektrinu a vodu, plyn a kanalizácia je na hranici pozemku s možnosťou pripojenia. Dom je napojený na vlastnú žumpu.

Rodinný dom má dva vchody, predným vstupom sa vchádza do predsiene, z ktorej je vstup do veľkej kúpeľne, kde je osadená vaňa, umývadlo a toaleta. Na ľavej strane je situovaná jedna izba, oproti je druhá izba, obe izby sú neprechodné.  V zadnej časti domu bola pôvodne kuchyňa (je tam aj prívod vody), dreváreň a špajza. Toho času je táto časť nevyužívaná, je nutné počítať s jej kompletnou rekonštrukciou. V prípade záujmu si vedia noví majitelia vybúrať stenu a prednú a zadnú časť domu prepojiť.

K domu prináleží slnečný pozemok o rozlohe 1 300m2. Na pozemku je umiestený záhradný prívod vody na polievanie.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, tlmočenie, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Pálháza
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Pálháza
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2735
  • Cena 28 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2
  • Veľkosť 90 m2
  • Rozloha pozemku 1300 m2

Porovnať