Rodinný dom v obci Pusztafalu

58 500 €
Predaj

3818

ID Nehnuteľnosti

Popis

Exkluzívne, iba u nás, ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v prekrásnej obci Pusztafalu.  Prvá zmienka o obci sa datuje do roku 1389, jej pôvodní obyvatelia boli vychýrení debnári. Dnes je obec Pusztafalu, ktorá je vzdialená iba 13 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš), vyhľadávanou turistickou oblasťou. Je dôležitou turistickou spojnicou, ktorá prepája slovenskú a maďarskú časť Slanských vrchov. V letných mesiacoch oceníte potulky krásnymi lesmi, alebo sa môžete schladiť v jazere Izra, ktoré je z Pusztafalu vzdialené iba 4km. V poschodovom rodinnom dome o rozlohe 200 m2 sa na prízemí nachádzajú 3 izby, veľká predsieň, veľká kuchyňa, špajza a 2 kúpeľne s toaletou. Na poschodí je veľká miestnosť s výstupom na balkón. Súčasťou domu je samostatne stojaca garáž. K domu prislúcha veľký pozemok o rozlohe 3 000 m2, ktorý je pomyselne rozdelený na dve časti, prvá časť, na ktorej sa nachádza dom, garáž a originálna drevená šopa, je rovinatá, druhá časť, plná ovocných stromov, je situovaná v miernom svahu.

Rodinný dom o rozlohe 200 m2 – zastavaná plocha spodnej časti domu je 140 m2 + vrchná časť domu, prešiel dávnejšie rekonštrukciou, k pôvodnej časti domu boli pribudované chodba, dve izby a poschodie. Pôvodná časť domu bola postavená z kameňa, prístavba bola postavená z pórobetónových tvárnic. Strecha domu je eternitová, nad garážou škridlová. Okná a dvere sú drevené. V izbách je položená plávajúca podlaha, v ostatnej časti domu je dlažba. Dom má dva vstupy, predným vstupom sa vchádza do chodby a priestrannej predsiene, ktorá je ústredným bodom domu. Na pravej starne je situovaná spálňa, z ktorej je výstup na terasu a obývacia izba, oproti vchodudve kúpeľne a toaleta, vľavo je situovaná ďalšia izba a kuchyňa so špajzou. Z kuchyne je možné vyjsť do záhrady. Vrchná časť domu je „otvorený“ priestor s výstupom na balkón, ktorý je možné zrekonštruovať, a tak vytvoriť ďalšiu obytnú časť domu podľa vlastných predstáv.

Rodinný dom je napojený na všetky IS, a síce elektrinu, vodu a kanalizáciu, plyn v danej obci nie je. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, rozvod tepla zabezpečujú radiátory.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Pusztafalu
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Pusztafalu
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3818
  • Cena 58 500 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj

Porovnať