Rodinný dom v obci Pusztafalu

80 900 €
Predaj

3531

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, ponúkame na predaj 2 rodinné domy za cenu jedného v prekrásnej obci Pusztafalu.  Prvá zmienka o obci sa datuje do roku 1389, jej pôvodní obyvatelia boli vychýrení debnári. Dnes je obec Pusztafalu, ktorá je vzdialená iba 13 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš), vyhľadávanou turistickou oblasťou. Je dôležitou turistickou spojnicou, ktorá prepája slovenskú a maďarskú časť Slanských vrchov. V letných mesiacoch oceníte potulky krásnymi lesmi, alebo sa môžete schladiť v jazere Izra, ktoré je z Pusztafalu vzdialené iba 4km. Na veľkom pozemku o rozlohe 2 800m2 sú situované dva, samostatne stojace, domy. Prvá ponúkaná nehnuteľnosť je zrekonštruovaný zateplený rodinný dom o rozlohe 85m2 – obytnej časti a 50m2 hospodárskej časti, druhá ponúkaná nehnuteľnosť, nachádzajúca sa v zadnej časti pozemku, za garážou, je o veľkosti 45m2.

Pri vstupe na pozemok je situovaný 1. rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou. V roku 2021 bola kompletne zrekonštruovaná zateplená strecha, vrátane strešnej krytiny – škridle. V rodinnom dome sa nachádza netypická viacuholníková predsieň, z ktorej sa vchádza do obytnej časti. Oproti predsiene je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a šatník. Napravo a naľavo sú situované ďalšie dve izby. Kuchyňa sa nachádza v zadnej časti domu, do kuchyne sa prechádza cez chodbu, z kuchyne vedie východ aj priamo do záhrady. Súčasťou domu je aj veľká hospodárska časť, v ktorej je kotolňa, technická miestnosť a dreváreň. Dom je čiastočne podpivničený. Rodinný dom bol postavený z kameňa, okná a dvere sú plastové. Vykurovanie je na tuhé palivo, rozvod tepla zabezpečujú radiátory. Dom je napojený na všetky IS, a síce vodu, elektrinu a kanalizáciu.

Za domom je situovaná murovaná garáž, za garážou je postavený 2. samostatne stojaci dom, ktorý je rozdelený na obytnú a úžitkovú časť.

K domu prináleží nevšedný pozemok o rozlohe 2 800m2, ktorý je opticky rozdelený na dve časti, prvá časť je bežný rovinatý pozemok s okrasnou a úžitkovou plochou, druhá časť pozemku je svahovitá, tiahla, plná stromov. Z pozemku je nádherný výhľad na náprotivné bralo a dedinu.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Pusztafalu
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Pusztafalu
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3531
  • Cena 80 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 85 m2
  • Rozloha pozemku 2800 m2

Porovnať