Rodinný dom v obci Kéked

74 700 €
Predaj

1633

ID Nehnuteľnosti

180 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj veľký rodinný dom vo vyhľadávanej obci Kéked, ktorá je vzdialená iba 5 km od Trsteného pri Hornáde. Viacgeneračný dvojdom sa delí na pôvodnú a novovybudovanú časť, je vhodný pre väčšiu rodinu, viacgeneračnú rodinu alebo je možné využiť túto nehnuteľnosť ako kombináciu bývania a podnikania.

Pôvodný 3 izbový rodinný dom o rozlohe 80 m2 dva samostatné vchody, 2x kúpeľňu a kuchyňu. Ide o klasický kamenný dom so škridlovou strechou v pôvodnom stave. Dverenové, drevené, 1x aj bezpečnostné, okná sú kombináciou pôvodných a zánovných drevených okien. V dome je položené linoleum a dlažba.

K pôvodnému rodinnému domu bol v roku 2006 vybudovaný ďalší poschodový 3 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2. Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál tehla, strecha domu je škridlová so strešnými oknami. Okná a dvere sú drevené, zánovné.

Na prízemí domu je situovaná vstupná hala so schodiskom vedúcim na poschodie, izba, kuchyňa so špajzoukúpeľňa. V kúpeľni je osadená nová rohová vaňa, umývadlo a toaleta. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia izba s východom na terasu, jedna menšia izba a predpripravená kúpeľňa s vybudovanými rozvodmi. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, rozvod tepla zabezpečujú radiátory. V prípade záujmu môžu noví majitelia po zakúpení a osadení plynového kotla prejsť na vykurovanie plynom, ktorý je zavedený až do domu. Pri tejto nehnuteľnosti je potrebné počítať s ďalšími investíciami do pokládky podláh (toho času je podlaha kombináciou dlažby, linolea a betónu), dokončenia kúpeľne a terasy na poschodí, dokúpenia interiérových dverí (v súčasnosti sú iba provizórne) a vyspravenia stien, vymaľovania.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, a síce elektrinu, vodu a kanalizáciu, plyn je zavedený do domu.

Na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe cca 1200 m2 sa nachádza drevená garáž a hospodárska budova. Nespornou výhodou sú dve vlastné studne s pitnou vodou. Za garážou je ovocný sad, v ktorom sú zdravé orechy, slivky, jablone.

Cena nehnuteľnosti bola stanovená na základe aktuálneho kurzu, realitná kancelária si vyhradzuje právo na zmenu ceny podľa aktuálneho kurzu forintu.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kéked
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 1633
  • Cena 74 700 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 180 m2
  • Rozloha pozemku 1200 m2
  • Garáže 1

Porovnať