Zrekonštruovaná chata v extraviláne Nižný Klátov

76 000 €
Predaj

3646

ID Nehnuteľnosti

39 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú chatu v prekrásnom prostredí pod lesom, v katastrálnom území Nižný Klátov, iba 6km od Košíc. Chata je situovaná v extraviláne nižného klátova, vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti Klatovianka. Je umiestnená mimo hlavnej cesty, v tichej uličke, priamo pod lesom, ideálne prostredie pre milovníkov súkromia, relaxu, prírody, hubárčenia, turistiky a cyklistiky. V chate o rozlohe 40 m2 sa nachádza izba, kuchyňa a chodba. Chata má dobré základy, je suchá, vo výbornom stave, s udržiavanou záhradou plnou kvetov a kríkov.

Pri výstavbe chaty bol použitý stavebný materiál tehla, zrekonštruovaná sedlová strecha je asfaltový šindeľ. Nad obytnou časťou sa nachádza podkrovie, ktoré môžu majitelia využiť na rôzne účely.  Chata prešla kompletnou rekonštrukciou, severná strana bola čiastočne zateplená, v celej chate boli osadené nové plastové okná so žalúziami, položená nová plávajúca dlažba, zakúpená kuchynská linka so sporákom na plynovú bombu a v izbe osadený nový krb na drevo, ktorý zabezpečuje príjemné teplo a vytvára tú pravú vidiecku atmosféru. Funkčný komínový systém je situovaný tak, aby mohol byť využívaný tak v obývacej izbe, ako aj v kuchyni, noví majitelia si môžu do kuchyne zakúpiť a osadiť obľúbený sporák na drevo na prípravu tých najlepších domácich jedál.

V chate je zavedená elektrina, toaleta je riešená formou suchého WC. Daná lokalita je bohatá na spodné pramene s výbornou pramenitou vodou dostupnou len niekoľko metrov pod zemou, a tak v prípade záujmu nie je problém dať vykopať alebo vyhĺbiť studňu a zaviesť vodu do domu. Priestrannú kuchyňu a chodbu je možné predeliť, a tak vytvoriť priestor pre kúpeľňu a toaletu priamo v chate, alebo majú noví majitelia možnosť kúpeľňu pristavať, v tejto lokalite nie je stanovený limit na zastavanosť územia. 

Na rovinatom pozemku o rozlohe 382 m2 sa nachádza prístavba v podobe záhradného domčeka, v ktorom je zavedená elektrina, slúži ako dielnička, odkladací priestor a dreváreň.

Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu ako aj vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie nám zabezpečuje advokátska kancelária, ktorá realizuje zároveň aj autorizáciu zmlúv. Radi Vám poskytneme aj odborné poradenstvo v oblasti financovania danej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, a tiež v oblasti interiérového dizajnu

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Nižný Klátov
  • Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
  • Mesto: Nižný Klátov
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3646
  • Cena 76 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 39 m2
  • Rozloha pozemku 382 m2

Porovnať