Zrekonštruovaná chata v extraviláne Nižný Klátov

89 000 €
Predaj

3646

ID Nehnuteľnosti

39 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú chatu v prekrásnom prostredí pod lesom, v katastrálnom území Nižný Klátov, iba 6km od Košíc. Veľkým benefitom tejto nehnuteľnosti je jej poloha, je situovaná v extraviláne Nižného Klátova, v záhradkárskej oblasti Klatovianka, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality. Je umiestnená v tichej uličke, mimo hlavnej cesty, v lone prírody pod lesom, ideálne prostredie pre milovníkov prírody, hubárčenia, turistiky a cyklistiky.  V chate o rozlohe 40 m2 sa nachádza izba, kuchyňa a chodba. Chata má dobré základy, je suchá, vo výbornom stave, s udržiavanou záhradou plnou kvetov a kríkov.

Pri výstavbe chaty bol použitý stavebný materiál tehla, zrekonštruovaná sedlová strecha je asfaltový šindeľ. Nad obytnou časťou sa nachádza podkrovie, ktoré môžu majitelia ľubovoľne využiť.  Chata prešla kompletnou rekonštrukciou, severná strana bola čiastočne zateplená, v celej chate boli osadené nové plastové okná so žalúziami, položená nová plávajúca dlažba, zakúpená nová kuchynská linka so sporákom na plynovú bombu a v izbe osadený nový krb na drevo, ktorý zabezpečuje príjemné teplo a vytvára tú pravú vidiecku atmosféru. Funkčný komínový systém je situovaný tak, aby mohol byť využívaný tak v obývacej izbe, ako aj v kuchyni, noví majitelia si môžu do kuchyne zakúpiť a osadiť obľúbený sporák na drevo.

V dome je zavedená elektrina, na pozemku sa nachádzajú pramene s výbornou výdatnosťou, a tak nie je problém vykopať alebo vyhĺbiť studňu a zaviesť vodu do domu. V prípade záujmu je možné rozšíriť existujúcu dispozíciu domu a dobudovať prístavbu, v tejto lokalite nie je stanovený limit na zastavanosť územia.  

Na rovinatom pozemku o rozlohe 382 m2 sa nachádza prístavba v podobe záhradného domčeka, v ktorom je zavedená elektrina, poslúži ako dielnička, odkladací priestor alebo dreváreň.

Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu ako aj vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie nám zabezpečuje advokátska kancelária, ktorá realizuje zároveň aj autorizáciu zmlúv. Radi Vám poskytneme aj odborné poradenstvo v oblasti financovania danej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, a tiež v oblasti interiérového dizajnu

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Nižný Klátov
  • Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
  • Mesto: Nižný Klátov
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 3646
  • Cena 89 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 39 m2
  • Rozloha pozemku 382 m2

Porovnať